Scuola Leonardo Da Vinci Milano Dil Okulu

scuola-leonardo-da-vinci-milano-global-yurtdisi-egitim

İtalya’nın en güzel ve gözde şehirlerinde bulunan Scuola Leonardo da Vinci dil okulları, 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Tüm dünyadan pek çok öğrenci, İtalyanca dil eğitimi almak için, bir İtalyan okulu olan Scuola Leonardo da Vinci’yi tercih etmektedir. Maksimum 12 kişilik sınıfları, güleryüzlü personeli, uygun fiyatları ve tabii ki kaliteli İtalyanca dil eğitimi sunan okulumuz öğrencilerimizin İtalya’da en çok memnun kaldığı okulların başındadır.

Scuola Leonardo Da Vinci Milano Dil Okulu Milano’nun Navigli bölgesinde konumlanmıştır. Bu bölge bir çok restoran ve mağazaya ev sahipliği yapmasının yanı sıra şehrin diğer önemli bölgelerine kolaylıkla ulaşım imkanı sağlamaktadır. 2005 yılında kurulan okul ISO 9001 kalite ödülüne sahip bir okul olmakla beraber engelli öğrencilerini de düşünerek inşaa edilmiştir. Okul binasında modern ve tam donanımlı sınıflar, kütüphane, öğrenci salonu, kantin, bilgisayar laboratuarı ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar bulunmaktadır.

Scuola Leonardo Da Vinci Milano Dil Okulu müfredatında genel İtalyanca’dan iş İtalyancasına, sınav hazırlık kurslarından seçmeli kültür kurslarına kadar geniş bir yelpaze sunulmakta, eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Öğrencilerin İtalyancalarını pekiştirebilmeleri ve Milano’daki yaşamlarını en iyi şekilde geçirebilmeleri için çeşitli aktivite programları da sunan Scuola Leonardo Da Vinci Milano Dil Okulu, kendisini tercih edenleri özenle seçtiği aile yanlarında veya öğrenci evlerinde ağırlamaktadır.

Okul hakkında daha detaylı bilgiler için Milano Dil Okulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir