Cenova’da İtalyanca Dil Eğitimi

cenova-dil-okullari-global-yurtdisi-egitimCenova İtalya’nın en ünlü şehri ve Ligurya bölgesinin başkentidir. Güney İtalya’da bir liman şehri olan Cenova görsel güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Cenova’nın eski tarihi merkezinde bulunan ”Yeni Sokaklar” ve ”Rolli’lerin Sarayları” 2006 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Dünyaca ünlü efsanevi şarkı ”I found my love in Portofino” da sözü geçen Portofino Cenova ili sınırları içerisindedir ve günümüzde hala turistler için en gözde yerlerden biridir.

Cenova’nın bu yapısı içerisinde İtalyanca dil eğitimi almak isteyenler için ”Scuola Tricolore” Dil Okulu tartışmasız olarak en popüler dil eğitim merkezidir. Okulda genel İtalyancadan iş İtalyancasına, sınav hazırlık programlarından amaca yönelik dil kurslarına kadar birçok İtalyanca dil eğitim programı sunulmaktadır.

Cenova’nın tarihi şehir merkezine 2 km uzaklıkta konumlanmış olan okuldan, şehrin en popüler yerlerine ulaşım oldukça kolaydır. Okul binasında modern derslikler, öğrenci salonu, resepsiyon, bilgisayar odası ve kablosuz internet erişimi gibi birçok donanım bulunmaktadır. Öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri, İtalyanca pratik yapabilmeleri ve İtalyan yaşantısını yakından gözlemleyebilmeleri için bir çok aktivite ve gezi programı da sunan Scuola Tricolore Cenova Dil Okulu, konaklama ihtiyacı olan öğrencilerini titizlikle seçtiği İtalyan ailelerin yanlarında veya şehrin farklı noktalarındaki öğrenci evlerinde ağırlamaktadır.

Cenova ve Cenavo’da İtalyanca dil eğitimi hakkında daha ayrıntılı bilgiler için Cenova Dil Okulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir