2016 İtalya Yaz Okulları

italya-yaz-okuluYaz tatilini hem eğlenerek hem de İtalyanca öğrenerek geçirmek isteyen 7-17 yaş arası öğrenciler için İtalya Yaz Okulu kayıtlarında son kontenjanlar da dolmak üzere! Eğer sen de bu yaz İtalya’da bulunmak istiyorsan son kayıt günlerini kaçırma! İster büyük şehirlerin merkezinde, isterseniz de küçük kırsal alanlarda yapılan İtalyanca yaz kamplarımız yaz tatilinizi değerli kılacak, hem yeni kültürler tanımanıza yardımcı olacak hem de unutulmaz deneyimler yaşamanızı sağlayacaktır.

İtalya’da yaz okulu düşünen öğrencilerimize 5 farklı okul sunmaktayız. 1-) Floransa Europass Yaz Okulu 2-) Floransa Sprachcaffe Yaz Okulu 3-) Grosseto Orbitlingua Yaz Okulu 4-) Lignano Linguaviva Yaz Okulu 5-) Salerno Scuola Leonardo Da Vinci Yaz Okulu.

Seçiminiz ne olursa olsun haftada 20 ders İtalyanca dil eğitimi alacak, ders dışındaki zamanlarda ise çeşitli aktivitelere ve gezilere katılacaksın. Ayrıca seçimine göre ister kampüs içerisinde, ister kampüs dışındaki yurtlarda veya özenle seçilmiş İtalyan ailelerin yanında tam pansiyon konaklayacaksın.

Bu yaz İtalyanca öğrenmek istersen İtalya Yaz Okulları sayfamızı incelemeni tavsiye ederiz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir