İtalyanca Dil Kursları

İtalya Dil OkuluPizzanın, Romantizmin ve Makarnanın ana vatanı İtalya’da İtalyanca dil eğitimi mi görmek istiyorsunuz? İtalya’ya her sene tüm dünyadan neredeyse 500 bin insan İtalyanca dil eğitimi görmek üzere gelir.

İtalya, dil okulunuz süresince kültürel aktiviteler gerçekleştirmek, müzeleri gezmek ve komşu ülkeleri gezmek için eşsiz bir konuma sahiptir. İtalya’da dil eğitimi aldığınız zaman zarfında hızlı trenleri kullanarak hafta sonlarında birçok komşu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.

Floransa ve Roma, deniz kenarında olmasalar da dil kursu için ilk tercih edilen İtalyan kentleridir. Bu kentlerin yanı sıra denize yakın olan Calabria, Cenova gibi şehirler de İngilizce eğitimi için çoğunlukla tercih edilir. Hangi şehri tercih ederseniz tercih edin bilmeniz gereken şey, Akdeniz ikliminin hakim olduğu İtalya’da kış aylarının pek katı olmadığıdır. Ilıman olan kış ayları turistlerin ve gençlerin rahat gezebilmelerine olanak sağlar.

İtalya dil okulu alternatiflerini araştırırken gideceğiniz kenti ve sezonu itina ile tercih etmeli ve çok ilgi ile tercih yapmalısınız. Kurs seçimi konusunda profesyonel destek almak ve bütün öğrenci vizesi prosedürlerinizin bedava yapılması için bir yurtdışında eğitim danışmanlık kurumunun ücretsiz desteğinden faydalabilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir