Üniversite Eğitimini ve Geleceğini Erteleme! Üniversite okumak isteyenler için yılın son şansı ”AÇIK KAPI GÜNLERİ” başlıyor !

Üniversite sınavları bitti, şimdi sıra üniversiteli olmakta. Peki bu hayali yurtdışında gerçekleştirmeye ne dersiniz? Avrupa’nın en önemli üniversiteleri sizleri bekliyor. ” Açık Kapı Günleri ” hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için bu yılın son şansı. 25-30 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ” Açık Kapı Günleri ” kapsamında üniversiteli olmak sizin elinizde. Açık Kapı Günleri hakkında detaylı bilgi almak için buradan form doldurabilirsiniz.

http://www.global-yurtdisi-egitim.com/thumb/Üniversite sınavları bitti, şimdi sıra üniversiteli olmakta. Peki bu hayali yurtdışında gerçekleştirmeye ne dersiniz? Avrupa’nın en önemli üniversiteleri sizleri bekliyor. ” Açık Kapı Günleri ” hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için bu yılın son şansı. 25-30 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ” Açık Kapı Günleri ” kapsamında üniversiteli olmak sizin elinizde. Açık Kapı Günleri hakkında detaylı bilgi almak için buradan form doldurabilirsiniz.
Tanıdıklarınızla Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir